
Nacht van de Vluchteling
Rotterdam & Den Haag
Tijdens de Nacht van de Vluchteling lopen duizenden mensen 10, 20 of 40 kilometer – om aandacht te vragen voor humanitaire crises én om geld in te zamelen voor de noodhulpprojecten van Stichting Vluchteling. Loop mee. Op 14 juni vertrekken we vanaf Plein.
Routes
Vanaf Plein starten drie wandelroutes: twee avondroutes van 10 en 20 kilometer, en een nachtroute van 40 kilometer. De avondroutes finishen ook op Plein. De nachtwandeling eindigt zondagochtend bij Het Nationale Theater in Den Haag. Op de rustlocaties onderweg en bij de finish zorgen we voor drinken en snacks.
Starttijden
De avondroutes starten tussen 17:30 en 19:00 uur, en komen tussen 19:00 en 22:00 uur weer aan op Plein. De nachtroute start tussen 19:00 en 22:00 uur.
Over Stichting Vluchteling
Sinds 2010 organiseert Stichting Vluchteling de Nacht van de Vluchteling, rond Wereldvluchtelingendag. Met de opbrengst kunnen zij – samen met lokale partners – snel en gericht noodhulp bieden. Denk aan onderdak, medische zorg, voedsel, drinkwater en sanitaire voorzieningen. Levensreddende hulp, precies daar waar het het hardst nodig is.