
Makandra
Een voorstelling van Theaterwerkplaats voor Ouwe Rotten over het slavernijverleden. Dinsdag 24 juni en donderdag 3 juli om 12:30 uur op Plein. Dit is een gratis voorstelling. Wel raden we je aan om te reserveren via de ticketknop.
Over de voorstelling
Makandra – Sranantongo voor samen – brengt zes vrouwen samen. Ze delen verhalen die hun levens met elkaar verweven: een familiegeschiedenis die teruggaat tot het slavernijverleden, met wortels in Curaçao, Suriname en Nederland. Wat dragen zij mee? Wat geven zij door? En wat laten ze achter?
“Het slavernijverleden is bagage die we met ons meedragen. Laten we het uitpakken en bekijken voor het te zwaar wordt.”
Over Theaterwerkplaats voor Ouwe Rotten
Bij Theaterwerkplaats voor Ouwe Rotten kunnen ouderen hun talenten op het gebied van theater ontdekken en verder ontwikkelen: spelen, schrijven, zingen en dansen. Artistiek leider Mariëlle van de Griendt maakt samen met de spelers voorstellingen over de ervaringen van ouderen. De voorstellingen zijn herkenbaar én geven stof tot nadenken en napraten.